Overheid in Noord-Holland

Gemeente Aalsmeer (Noord-Holland)

Pagina 1 van 13 (121 resultaten)

Dhr. Erik Abbenhues

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst sinds: mei 2018 (27 dagen in dienst)

Mevr. Wilma Alink-Scheltema

Functie: RaadslidPolitiek: D66
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst gegaan: maart 2014Uit dienst sinds: mei 2018 (4 jaar, 1 maand in dienst geweest)
Toelichting: Wilma Alink-Scheltema is lijsttrekker voor D66 bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2018. Vanaf 2018 doet D66 Aalsmeer voor het eerst weer mee als zelfstandige partij.

Van 2000 tot 2018 vormen D66, GroenLinks en de PvdA samen PACT Aalsmeer.

In 2014 is Wilma Alink-Scheltema de tweede beste politicus van het jaar 2014.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Wilma Alink-Scheltema (PACT Aalsmeer) 136 voorkeurstemmen.

Mevr. V.M. Boerma-Smit

Functie: RaadslidPolitiek: VVD AalsmeerUit dienst sinds: maart 2010

Dhr. Pieter Boom

Functie: Raadslid
Toelichting: Pieter Boom was meer dan 25 jaar gemeenteraadslid in Aalsmeer.

Dhr. Piet Boom

Functie: WethouderPolitiek: VVD Aalsmeer
Coalitie
Uit dienst sinds: oktober 1992

Dhr. Nico Borgman

Functie: Wethouder
Toelichting: Nico Borgman was tevens meer dan 25 jaar gemeenteraadslid.

Dhr. Jan Bouwmeester

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Oppositie, aantal zetels: 6
In dienst sinds: maart 2014 (4 jaar, 2 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Jan Bouwmeester (VVD) 180 voorkeurstemmen.Werkzaamheden bij de Overheid:
Van 2010 tot 2014 is Jan Bouwmeester fractie-assistent.

Dhr. Remco Brommer

Functie: HoofdafdelingIn dienst gegaan: januari 1999Uit dienst sinds: december 2012 (13 jaar, 11 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Afdelingshoofd, gemeente Aalsmeer.

Van 1993 tot 1998 is Remco Brommer bureauhoofd.

Dhr. Leendert Brouwer

Functie: BurgemeesterIn dienst gegaan: januari 1966Uit dienst sinds: februari 1985 (19 jaar, 1 maand in dienst geweest)

Dhr. Leo Brouwer

Functie: RaadslidPolitiek: CHU / CDAIn dienst gegaan: januari 1966Uit dienst sinds: juni 1985 (19 jaar, 5 maanden in dienst geweest)