Overheid in Noord-Holland

Gemeente Alkmaar (Noord-Holland)

Pagina 1 van 20 (194 resultaten)

Dhr. Coen Aalders

Functie: GemeentesecretarisIn dienst gegaan: april 2013Uit dienst sinds: januari 2016 (2 jaar, 9 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: P&O, BedrijfsvoeringWerkzaamheden bij de Overheid:
Coen Aalders is gemeentesecretaris van de gemeente Alkmaar.

De gemeentesecretaris is de eerste adviseur van het college van B&W Alkmaar. Ook is Coen Aalders algemeen directeur van de ambtelijke organisatie. B&W worden in hun dagelijks werk bijgestaan en geadviseerd door deze overheidsbestuurder. De gemeentesecretaris is het hoofd van de ambtelijke organisatie.
Aanverwant:2013Dhr. Coen Aalders, Gemeentesecretaris, gemeente Molenwaard

Dhr. Henk Adriaanse

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst gegaan: maart 2006Uit dienst sinds: januari 2015 (8 jaar, 10 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in november 2014 heeft Henk Adriaanse (CDA) 241 voorkeurstemmen. Henk Adriaanse heeft bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2010: 107 voorkeurstemmen.

Dhr. Nico Alsemgeest

Functie: WethouderPolitiek: D66 Alkmaar
Coalitie
In dienst gegaan: april 2008Uit dienst sinds: april 2011 (3 jaar, 4 dagen in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Nico Alsemgeest heeft bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2010: 466 voorkeurstemmen.

Nico Alsemgeest is fractievoorzitter van D66 in de gemeenteraad van Alkmaar.

Dhr. Ronald Bandell

Functie: BurgemeesterPolitiek: PvdAIn dienst gegaan: januari 1995Uit dienst sinds: juni 2000 (5 jaar, 5 maanden in dienst geweest)
Aanverwant:2000 - 2010Dhr. Ronald Bandell, Burgemeester, PvdA, gemeente Dordrecht1987 - 1995Dhr. Ronald Bandell, Burgemeester, PvdA Papendrecht, gemeente Papendrecht

Dhr. Gerard Bannink

Functie: RaadslidPolitiek: Leefbaar Alkmaar

Dhr. Cees Berkhouwer

Functie: RaadslidPolitiek: VVD AlkmaarIn dienst gegaan: januari 1949Uit dienst sinds: januari 1961 (12 jaar, 3 dagen in dienst geweest)
Aanverwant:1979 - 1984Dhr. Cees Berkhouwer, Lid europees parlement, VVD, Europees Parlement (lijst van Nederlandse Europarlementariėrs)1956 - 1979Dhr. Cees Berkhouwer, Lid van de 2e kamer, VVD, Tweede Kamer

Dhr. Rodney Bieman

Functie: RaadslidPolitiek: OPA - Onafhankelijke Partij Alkmaar
Coalitie, aantal zetels: 8
In dienst gegaan: maart 2010Uit dienst sinds: januari 2015 (4 jaar, 10 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Rodney Bieman heeft bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2010: 43 voorkeurstemmen.

Dhr. Ben Bijl

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter Belangen van de Alkmaarse Samenleving (BAS)
Politiek leider Belangen van de Alkmaarse Samenleving (BAS)
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst gegaan: maart 2006Uit dienst sinds: maart 2018 (12 jaar, 23 dagen in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Tot 21 maart 2015 is Ben Bijl gemeenteraadslid (fractievoorzitter) van de Onafhankelijke Partij Alkmaar (OPA) in de gemeenteraad van Alkmaar.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in november 2014 heeft Ben Bijl (OPA) 651 voorkeurstemmen. Ben Bijl heeft bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2010: 619 voorkeurstemmen.


Dhr. Boran Bilbal

Functie: RaadslidPolitiek: Belangen van de Alkmaarse Samenleving (BAS)
Aantal zetels: 2
In dienst sinds: maart 2018 (2 maanden in dienst)

Dhr. Boran Bilbal

Functie: RaadslidPolitiek: CDA AlkmaarUit dienst sinds: maart 2010