Overheid in Noord-Holland

Gemeente Castricum (Noord-Holland)

Pagina 1 van 11 (107 resultaten)

Dhr. Leo 't Hart

Functie: GemeentesecretarisIn dienst gegaan: januari 2002Uit dienst sinds: januari 2008 (6 jaar, 1 dagen in dienst geweest)
Aanverwant:1997 - 2002Dhr. Leo 't Hart, Gemeentesecretaris, gemeente Westland1994 - 1997Dhr. Leo 't Hart, Gemeentesecretaris, gemeente Zoeterwoude1991 - 1994Dhr. Leo 't Hart, Bestuursassistent / bestuurssecretariaat, gemeente Rotterdam1982 - 1985Dhr. Leo 't Hart, Juridisch medewerker, gemeente Leerdam

Dhr. Ivor Balke

Functie: RaadslidPolitiek: D66
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: april 2016 (1 jaar, 5 maanden in dienst)

Mevr. Monique Barnhoorn

Functie: Projectmanager/-leiderIn dienst gegaan: februari 2007Uit dienst sinds: oktober 2008 (1 jaar, 8 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Monique Barnhoorn is procesmanager Economische Visie bij de gemeente Castricum.
Aanverwant:2011 - 2011Mevr. Monique Barnhoorn, Cluster-/sectorhoofd, gemeente Medemblik2006 - 2007Mevr. Monique Barnhoorn, Projectmanager/-leider, gemeente Zaanstad

Dhr. Roel Beems

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter CKenG - Castricum Kern(en) Gezond (2014-)
Politiek leider CKenG - Castricum Kern(en) Gezond
Lijsttrekker CKenG - Castricum Kern(en) Gezond (2014)
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: maart 2010 (7 jaar, 6 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Roel Beems (CKenG - Castricum Kern(en) Gezond) 983 voorkeurstemmen.

Mevr. Ria Beens-Jansen

Functie: WethouderPolitiek: GroenLinks
Coalitie
In dienst gegaan: januari 2009Uit dienst sinds: maart 2010 (1 jaar, 1 maand in dienst geweest)

Mevr. Nicola Beentjes

Functie: Hoofdafdeling
Portefeuille: WelzijnWerkzaamheden bij de Overheid:
Nicola Beentjes is afdelingsmanager Welzijn in de gemeente Castricum.

Mevr. Marianne Bijvoet

Functie: RaadslidPolitiek: VVDIn dienst gegaan: maart 1994Uit dienst sinds: maart 2006 (12 jaar, 3 dagen in dienst geweest)

Mevr. Marian Bleijendaal

Functie: RaadslidPolitiek: De VrijeLijstUit dienst sinds: maart 2010

Mevr. Greet Blokker

Functie: RaadslidPolitiek: PvdAIn dienst gegaan: maart 1990Uit dienst sinds: januari 2003 (12 jaar, 10 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Greet Blokker (PvdA) was raadslid en wethouder in de voormalige gemeente Akersloot.
Aanverwant:2011 - heden Mevr. Greet Blokker, Statenlid, PvdA, Provincie Noord-Holland

Mevr. Elize Bon

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst gegaan: maart 2010Uit dienst sinds: maart 2014 (4 jaar, 25 dagen in dienst geweest)