Overheid in Noord-Holland

Gemeente Enkhuizen (Noord-Holland)

Pagina 1 van 9 (86 resultaten)

Dhr. Albert Admiraal

Functie: BurgemeesterPolitiek: ARPIn dienst gegaan: november 1949Uit dienst sinds: maart 1966 (16 jaar, 4 maanden in dienst geweest)

Mevr. Jannie Aukes-van der Weiden

Functie: RaadslidPolitiek: Nieuw Enkhuizen
Aantal zetels: 2
In dienst sinds: maart 2018 (3 maanden in dienst)

Dhr. Jan Baas

Functie: BurgemeesterPolitiek: PvdAIn dienst gegaan: juni 2004Uit dienst sinds: januari 2018 (13 jaar, 7 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: Algemene en bestuurlijke zaken, ICT, P&O, Bedrijfsvoering, Infrastructuur, Brandweer / Politie, Burgerzaken, Communicatie / PR / (city-)marketing / Representatie, Openbare orde en VeiligheidToelichting: Burgemeester Jan Baas heeft in zijn portefeuille: Openbare orde en veiligheid, Burgerzaken, Communicatie, participatie, relatiebeheer, Stadsrepresentatie, Organisatie, Personeel, Regionale zaken, Juridische ondersteuning en –advisering, Secretariaat kamer van bezwaar en beroep, Informatisering, Secretariële ondersteuning bestuur en management, Facilitair, Post- en archief en verantwoordelijk voor de Automatisering in de gemeente Enkhuizen.

Burgemeester Jan Baas is zowel voorzitter van het college van burgemeester en wethouders (B&W) als de gemeenteraad van Enkhuizen.
Werkzaamheden bij de Overheid:
23 november 2017 geeft Jan Baas aan dat hij als burgemeester stopt op 2 januari 2018.
Aanverwant:2014 - heden Dhr. Jan Baas, Raadslid, SP, gemeente Zuidplas1996 - 2003Dhr. Jan Baas, Burgemeester, PvdA, gemeente Wieringen1990 - 1996Dhr. Jan Baas, Wethouder, PvdA Beverwijk, gemeente Beverwijk1963 - 1979Dhr. Jan Baas, Lid europees parlement, Europees Parlement (lijst van Nederlandse Europarlementariėrs)1950 - 1958Dhr. Jan Baas, Statenlid, VVD, Provincie Overijssel1960 - 1981Dhr. Jan Baas, Lid van de 1e kamer, VVD, Eerste Kamer

Dhr. D. Beekhoven

Functie: BurgemeesterIn dienst gegaan: september 1949Uit dienst sinds: november 1949 (1 maand in dienst geweest)

Dhr. Cees Bijl

Functie: WethouderPolitiek: PvdA
Coalitie
In dienst gegaan: maart 1982Uit dienst sinds: maart 1990 (8 jaar, 2 dagen in dienst geweest)

Dhr. Cees Bijl

Functie: RaadslidPolitiek: PvdAIn dienst gegaan: maart 1978Uit dienst sinds: maart 1982 (4 jaar, 1 dagen in dienst geweest)

Dhr. Herman Bode

Functie: WethouderPolitiek: PvdA
Coalitie
In dienst gegaan: januari 2001Uit dienst sinds: oktober 2007 (6 jaar, 9 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
2010 - 2012
Gemeente-ambassadeur Deltaprogramma Kust.

Dhr. Christian Bokhove

Functie: RaadslidPolitiek: SP Enkhuizen
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst gegaan: maart 2006Uit dienst sinds: augustus 2012 (6 jaar, 5 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Gemeenteraadslid Christian Bokhove is fractievoorzitter van de SP in de gemeenteraad van Enkhuizen.

In 2012 wordt Christian Bokhove tijdelijk vervangen door gemeenteraadslid Wim Stolk ivm ziekte.


Dhr. Hendrik Boland

Functie: WethouderPolitiek: VVD/D66
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst gegaan: oktober 2007Uit dienst sinds: januari 2013 (5 jaar, 3 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: Ruimtelijke ordening , Sport, Milieu / Duurzaamheid / Afval, Wonen en VolkshuisvestingWerkzaamheden bij de Overheid:Ruimtelijke ordening, Volkshuisvesting, Bouw en woningtoezicht, Milieu, Monumentenzorg, Waterbeleid, ISV, Grondbedrijf, Bouwkunde, Sportaccomodaties en verantwoordelijk voor de Sport (beleid) in de gemeente Enkhuizen.

Wethouder Boland (VVD/D66) is loco-burgemeester van Enkhuizen.

13 november 2012
Wethouder Hendrik Boland is demissionair.

Mevr. Herma Compaan

Functie: RaadslidPolitiek: ChristenUnie-SGP EnkhuizenIn dienst gegaan: maart 2006Uit dienst sinds: maart 2010 (4 jaar, 1 dagen in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Herma Compaan (ChristenUnie/SGP) 24 voorkeurstemmen.
 
Vanaf 2010 is Herma Compaan lid van de steunfractie.