Overheid in Noord-Holland

Gemeente Gooise Meren (Noord-Holland)

Pagina 1 van 8 (71 resultaten)

Dhr. Maarten Balzar

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter D66 (2016-)
Lijsttrekker D66 (2015, 2018)
Coalitie, aantal zetels: 4
Aantal stemmen: 1.211 in 2015In dienst sinds: januari 2016 (2 jaar, 5 maanden in dienst)

Mevr. Rolien Bekkema

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA
Oppositie, aantal zetels: 4
Aantal stemmen: 81 in 2015In dienst gegaan: juni 2016Uit dienst sinds: januari 2017 (6 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Vanaf juni 2016 vervangt zij tijdelijk raadslid Mieke de Wit.

Mevr. Rolien Bekkema

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter PvdA (2018-)
Lijsttrekker PvdA (2018)
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: september 2017 (9 maanden in dienst)

Dhr. Hugo Bellaart

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 7
Aantal stemmen: 116 in 2015In dienst sinds: januari 2016 (2 jaar, 5 maanden in dienst)

Dhr. Barend Bergh

Functie: RaadslidPolitiek: 50PLUS
Oppositie, aantal zetels: 2
Aantal stemmen: 155 in 2015In dienst gegaan: januari 2016Uit dienst sinds: december 2017 (1 jaar, 11 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Vanaf 13 september 2017 wordt Barend Bergh tijdelijk als raadslid vervangen.

Dhr. Gerard Boekhoff

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter PvdA (2016-2016)
Lijsttrekker PvdA (2015)
Oppositie, aantal zetels: 4
Aantal stemmen: 1.058 in 2015In dienst gegaan: januari 2016Uit dienst sinds: juli 2016 (6 maanden in dienst geweest)

Dhr. Hendrik Boland

Functie: WethouderPolitiek: D66
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst gegaan: januari 2016Uit dienst sinds: mei 2018 (2 jaar, 4 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: Ruimtelijke ordening , Landelijk gebied / Water / Natuur, Toezicht en (integrale) handhaving, OnderwijsToelichting: Coalitieperiode 2016-2018
Wethouder Hendrik Boland (D66) heeft in zijn portefeuille: Ruimtelijke ontwikkeling, Vergunningen / handhaving, Onderwijs en Natuur.

Mevr. Barbara Boudewijnse

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter GroenLinks (2018-2018)
Coalitie, aantal zetels: 3
Aantal stemmen: 130 in 2015In dienst gegaan: januari 2016Uit dienst sinds: mei 2018 (2 jaar, 5 maanden in dienst geweest)

Mevr. Barbara Boudewijnse

Functie: WethouderPolitiek: GroenLinks
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: mei 2018 (21 dagen in dienst)

Dhr. Sawan Bruins

Functie: RaadslidPolitiek: D66
Coalitie, aantal zetels: 5
Aantal stemmen: 63 in 2015In dienst gegaan: december 2016Uit dienst sinds: maart 2018 (1 jaar, 3 maanden in dienst geweest)