Overheid in Noord-Holland

Gemeente Haarlemmermeer (Noord-Holland)

Pagina 1 van 23 (229 resultaten)

Mevr. Kika Aalberts

Functie: Projectmanager/-leiderIn dienst gegaan: januari 1993Uit dienst sinds: januari 2002 (9 jaar, 2 dagen in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Kika Aalberts was projectmanager bij de Vinexlocatie Nieuw Vennep.
Aanverwant:2002 - heden Mevr. Kika Aalberts, Projectmanager/-leider, gemeente Utrecht1993 - 1997Mevr. Kika Aalberts, Projectmanager/-leider, gemeente Houten1989 - 1993Mevr. Kika Aalberts, Beleidsmedewerker, gemeente Woerden

Mevr. Denise Abbas

Functie: RaadslidPolitiek: Lijsttrekker D66 (2010, 2014)
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst gegaan: april 1998Uit dienst sinds: januari 2019 (20 jaar, 8 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Tot 28 januari 2017 is gemeenteraadslid Denise Abbas fractievoorzitter van D66 in de gemeenteraad van Haarlemmermeer.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2014 is Denise Abbas D66-lijsttrekker. In 2010 was Denise Abbas tevens lijsttrekker van D66.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Denise Abbas (D66) 4697 voorkeurstemmen.

In 2006 heeft D66 1 zetel in de gemeenteraad. Bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2002 neemt Denise Abbase tijdelijk afscheid.


Dhr. Mark Achterbergh

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 7
In dienst sinds: januari 2019 (4 maanden in dienst)

Dhr. Jaap Baars

Functie: GriffieIn dienst sinds: mei 2006 (13 jaar, 24 dagen in dienst)
Toelichting: Griffiemedewerker bij de gemeente Haarlemmermeer.

Dhr. Cees Baart

Functie: RaadslidIn dienst gegaan: maart 1994Uit dienst sinds: maart 2002 (8 jaar, 2 dagen in dienst geweest)
Portefeuille: Cultuur, Onderwijs, Welzijn

Dhr. Steffe Bak

Functie: WethouderPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst gegaan: maart 2010Uit dienst sinds: april 2014 (4 jaar, 1 maand in dienst geweest)
Portefeuille: Sociale Zaken, Openbare werken, WelzijnWerkzaamheden bij de Overheid:
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2014 is Steffe Bak lijsttrekker voor het CDA in de gemeente Haarlemmermeer.
   
Wethouder Steffe Bak (CDA) heeft in zijn portefeuille: Openbare ruimte, Sociale zaken en verantwoordelijk voor de Welzijn in de gemeente Haarlemmermeer.

2002-2010
Steffe Bak is gemeenteraadslid van het CDA in de gemeenteraad van Haarlemmermeer.

1998-2002
Steffe Bak is voorzitter van CDA Haarlemmermeer
Aanverwant:2014 - heden Dhr. Steffe Bak, Raadslid, CDA, gemeente Haarlemmermeer

Dhr. Steffe Bak

Functie: RaadslidPolitiek: Politiek leider CDA
Lijsttrekker CDA (2014)
Oppositie, aantal zetels: 5
In dienst gegaan: maart 2014Uit dienst sinds: januari 2019 (4 jaar, 9 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Steffe Bak (CDA) 3390 voorkeurstemmen.Aanverwant:2010 - 2014Dhr. Steffe Bak, Wethouder, CDA, gemeente Haarlemmermeer

Mevr. Maaike Ballieux-Hamel

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter GroenLinks (2018-)
Politiek leider GroenLinks
Oppositie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: maart 2014 (5 jaar, 1 maand in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Maaike Ballieux-Hamel (GroenLinks) 457 voorkeurstemmen.

Dhr. Han Bekkers

Functie: GemeentesecretarisIn dienst gegaan: augustus 2006Uit dienst sinds: augustus 2007 (1 jaar, 0 dag in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Han Bekkers is gemeentesecretaris en algemeen directeur bij de gemeente Haarlemmermeer.
Aanverwant:2012 - 2013Dhr. Han Bekkers, Gemeentesecretaris, gemeente Amersfoort2010 - 2011Dhr. Han Bekkers, Gemeentesecretaris, gemeente Leiden2009 - 2010Dhr. Han Bekkers, Gemeentesecretaris, gemeente Heerlen2007 - 2008Dhr. Han Bekkers, Gemeentesecretaris, gemeente Landgraaf2007 - 2007Dhr. Han Bekkers, Gemeentesecretaris, gemeente Haaksbergen2000 - 2006Dhr. Han Bekkers, Gemeentesecretaris, gemeente Nijmegen1996 - 2000Dhr. Han Bekkers, Gemeentesecretaris, gemeente Dordrecht

Mevr. Anna Bentschap Knook

Functie: GriffieIn dienst gegaan: januari 2006Uit dienst sinds: mei 2015 (9 jaar, 4 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Assistent Griffier Gemeente Haarlemmermeer