Overheid in Noord-Holland

Gemeente Haarlemmermeer (Noord-Holland)

Pagina 4 van 7 (65 resultaten)

Dhr. Jan Jaap Kolpa

Functie: Cluster-/sectorhoofdIn dienst sinds: januari 2011 (8 jaar, 4 maanden in dienst)
Toelichting: Strategisch adviseur. Vanaf 1986 werkzaam bij de gemeente in diverse functies.

Dhr. Herman Koning

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter CDA (2019-)
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: november 2014 (4 jaar, 6 maanden in dienst)
Toelichting: Vanaf medio januari 2016 is Herman Koning permanent raadslid. Van november 2014 tot januari 2016 vervangt Herman Koning tijdelijk gemeenteraadslid Quint Haneveld (ivm persoonlijke omstandigheden).Werkzaamheden bij de Overheid:
In 2016 is Herman Koning benoemd tot raadslid van het jaar.
  
Tot november 2014 was Herman Koning fractieassistent van het CDA.

Mevr. Jeanette Koolmoes

Functie: RaadslidPolitiek: HAP - Haarlemmermeerse Actieve Politiek
Coalitie, aantal zetels: 7
In dienst sinds: januari 2019 (4 maanden in dienst)

Dhr. Joost Koomen

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter D66 (2017-)
Politiek leider D66
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: maart 2014 (5 jaar, 1 maand in dienst)
Toelichting: Tot 28 januari 2017 is Joost Koomen vice-fractievoorzitter.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Joost Koomen (D66) 145 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2014Dhr. Joost Koomen, Raadslid, D66, gemeente Teylingen

Mevr. Kristine Leenman

Functie: DirecteurIn dienst sinds: juni 2012 (6 jaar, 11 maanden in dienst)
Portefeuille: Sociale Zaken, Toezicht en (integrale) handhaving, WelzijnWerkzaamheden bij de Overheid:
Directeur en lid van de directie van de gemeente Haarlemmermeer.

Beleidsveld: sociaal domein.
Portefeuille:Dienstverlening, handhaving & toezicht en het programma Decentralisatie sociaal domein.
Aanverwant:2012Mevr. Kristine Leenman, Directeur, gemeente Almere

Mevr. Pauline Maat

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: januari 2019 (4 maanden in dienst)

Dhr. Paul Meijer

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter Forza! Haarlemmermeer
Politiek leider Forza! Haarlemmermeer
Lijsttrekker Forza! Haarlemmermeer (2010, 2014, 2018)
Oppositie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: maart 2010 (9 jaar, 2 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Raadslid Paul Meijer is fractievoorzitter namens Forza! in de gemeenteraad van Haarlemmermeer. Paul Meijer is voorzitter van de landelijke politieke vereniging "Forza! Nederland".

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in november 2018 is Paul Meijer lijsttrekker van Forza! in de gemeente Haarlemmermeer. Bij de gemeenteraadsverkiezingen in november 2018 heeft Paul Meijer (Forza! Haarlemmermeer) 3106 voorkeurstemmen. Paul Meijer is gekozen tot politicus van het jaar in 2011, 2012 en 2013 en werd in 2018 4e. In 2015, 2016 en 2017 kreeg hij een eervolle vermelding door de pers.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 is Paul Meijer lijsttrekker van Forza! in de gemeente Haarlemmermeer. Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Paul Meijer (Forza! Haarlemmermeer) 3650 voorkeurstemmen.


Dhr. Jurgen Nobel

Functie: WethouderPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 7
In dienst sinds: januari 2019 (4 maanden in dienst)
Portefeuille: Financiën, Luchthavenzaken, Milieu / Duurzaamheid / AfvalToelichting: Coalitieperiode 2019-2022
Wethouder Jurgen Nobel heeft in zijn portefeuille: Financiën, Grondzaken Deelnemingen, Energietransitie & Woningbouw, Haven- en luchthavenzaken
Werkzaamheden bij de Overheid:
Van maart 2010 tot en met november 2018 raadslid namens de VVD Haarlemmermeer. Van juni 2016 tot november 2018 fractievoorzitter van de VVD Haarlemmermeer. Sinds januari 2019 wethouder in Haarlemmermeer. 

Zoon van Jeroen Nobel, waarnemend burgemeester van Aalsmeer en oud-wethouder Haarlemmermeer.

Mevr. Tjarda Reesink

Functie: RaadslidPolitiek: Forza! Haarlemmermeer
Oppositie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: januari 2019 (4 maanden in dienst)
Portefeuille: Sociale ZakenWerkzaamheden bij de Overheid:
Tjarda Reesink heeft 258 voorkeursstemmen tijdens de verkiezingen van 2018. 

Dhr. Ap Reinders

Functie: WethouderPolitiek: HAP (Haarlemmermeerse Actieve Politiek)
Coalitie, aantal zetels: 7
In dienst sinds: april 2014 (5 jaar, 1 maand in dienst)
Portefeuille: P&O, Bedrijfsvoering, Sociale Zaken, Economische ZakenToelichting: Coalitieperiode 2019-2022
Wethouder Ap Reinders (Haarlemmermeerse Actieve Politiek) heeft in zijn portefeuille: Economie & Ondernemerschap 2, Werk & Inkomen (sociale zaken), Arbeidsmarktbeleid, Personeel, Inkoop- en aanbestedingsbeleid en Dienstverlening ondernemers.

Coalitieperiode 2014-2018
Wethouder Ap Reinders (HAP) heeft in zijn portefeuille: Ondernemerschap, Dienstverlening Bedrijven, Participatie Bedrijven, Arbeidsmarktbeleid, Sociale Zaken en het Aanbestedingsbeleid.

Ap Reinders is de zesde locoburgemeester bij de gemeente Haarlemmermeer.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Ap Reinders (HAP) 55 voorkeurstemmen.