Overheid in Noord-Holland

Gemeente Medemblik (Noord-Holland)

Pagina 1 van 10 (94 resultaten)

Mevr. Monique Barnhoorn

Functie: Cluster-/sectorhoofdIn dienst gegaan: april 2011Uit dienst sinds: december 2011 (8 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Monique Barnhoorn is sectormanager Publiekszaken bij de gemeente Medemblik. Tevens was Monique Barnhoorn programmamanager Dienstverlening.
Aanverwant:2007 - 2008Mevr. Monique Barnhoorn, Projectmanager/-leider, gemeente Castricum2006 - 2007Mevr. Monique Barnhoorn, Projectmanager/-leider, gemeente Zaanstad

Dhr. Tom Beuker

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst gegaan: september 2016Uit dienst sinds: januari 2017 (4 maanden in dienst geweest)

Mevr. Jeanette Blaauw

Functie: HoofdafdelingIn dienst sinds: december 2010 (7 jaar, 4 maanden in dienst)
Portefeuille: Sociale Zaken, WelzijnToelichting: Afdelingshoofd Omgeving en Samenleving.Werkzaamheden bij de Overheid:
Van 2010 tot 2014 is Jeannette Blaauw hoofd KCC Ruimte (burgerzaken) bij de gemeente Medemblik.

Dhr. Hendrik Boland

Functie: GriffierIn dienst gegaan: februari 2003Uit dienst sinds: oktober 2007 (4 jaar, 8 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Raadsgriffier in de voormalige gemeente Andijk.

Dhr. Boziele

Functie: RaadslidPolitiek: GroenLinksIn dienst gegaan: maart 1990Uit dienst sinds: januari 1995 (4 jaar, 10 maanden in dienst geweest)
Toelichting: De heer Boziele was medeoprichter van de afdeling van GroenLinks in de gemeente Medemblik.

Dhr. Roel Braaksma

Functie: RaadslidPolitiek: Lijsttrekker GemeenteBelangen (2010, 2014)
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: januari 2011 (7 jaar, 3 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Roel Braaksma 839 voorkeurstemmen.

Tot maart 2014 was gemeenteraadslid Roel Braaksma fractievoorzitter van gemeenteBelangen (GB Medemblik) in de gemeenteraad van Medemblik.


Dhr. Jan Burger

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst gegaan: januari 2011Uit dienst sinds: maart 2014 (3 jaar, 2 maanden in dienst geweest)
Aanverwant:heden Dhr. Jan Burger, Wethouder, SP, gemeente Wijk bij Duurstede

Dhr. Wim Cool

Functie: RaadslidPolitiek: D66In dienst gegaan: maart 1994Uit dienst sinds: maart 2002 (8 jaar, 2 dagen in dienst geweest)

Mevr. Patricia de Haan

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst gegaan: maart 2016Uit dienst sinds: januari 2017 (9 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Patricia de Jong vervangt tijdelijk raadslid Bert de Jong.
  
Patricia de Haan was eerder PvdA-commissielid.

Dhr. Bert de Jong

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter PvdA
Politiek leider PvdA
Lijsttrekker PvdA (2010, 2014)
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst gegaan: januari 2011Uit dienst sinds: maart 2018 (7 jaar, 2 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Vanaf februari 2016 wordt Bert de Jong tijdelijk als raadslid vervangen i.v.m. gezondheidsredenen.
        
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Bert de Jong 391 voorkeurstemmen.      

Gemeenteraadslid Bert de Jong is fractievoorzitter namens PvdA Medemblik, gemeente Medemblik.

Aanverwant:2010Dhr. Bert de Jong, Raadslid, GroenLinks Papendrecht, gemeente Papendrecht1999 - 2000Dhr. Bert de Jong, Lid van de 1e kamer, CDA, Eerste Kamer