Overheid in Noord-Holland

Gemeente Stede Broec (Noord-Holland)

Pagina 1 van 7 (69 resultaten)

Dhr. Hans Aker

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA/GroenLinks
Coalitie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: april 2014 (3 jaar, 9 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Hans Aker (PvdA/GroenLinks) 25 voorkeurstemmen.Aanverwant:2012 - 2014Dhr. Hans Aker, Raadslid, PvdA / GroenLinks, gemeente Stede Broec

Dhr. Hans Aker

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA / GroenLinks
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst gegaan: mei 2012Uit dienst sinds: maart 2014 (1 jaar, 10 maanden in dienst geweest)
Aanverwant:2014 - heden Dhr. Hans Aker, Raadslid, PvdA/GroenLinks, gemeente Stede Broec

Mevr. Trudi Bakker-Rood

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: april 2014 (3 jaar, 9 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Trudi Bakker-Rood (CDA) 37 voorkeurstemmen.

Dhr. Nico Bousma

Functie: RaadslidPolitiek: CDA Stede Broec
Aantal zetels: 4


Dhr. Jan Bregman

Functie: RaadslidPolitiek: Onafhankelijke PartijUit dienst sinds: maart 2010

Dhr. Wim Broek

Functie: WethouderPolitiek: PvdA / GroenLinks Stede Broec
Coalitie
In dienst gegaan: april 2010Uit dienst sinds: april 2012 (2 jaar, 5 dagen in dienst geweest)
Portefeuille: Ruimtelijke ordening , Economische Zaken, Milieu / Duurzaamheid / AfvalWerkzaamheden bij de Overheid:
Wethouder Wim Broek heeft in zijn portefeuille: Ruimtelijke Ordening, Grondexploitatie, Economische Zaken, Milieu en verantwoordelijk voor de Monumentenzorg in de gemeente Stede Broec.

Oud-wethouder Wim Broek is op 2 januari 2013 overleden.

Dhr. Ries Bruijn

Functie: RaadslidPolitiek: Gemeentebelangen Stede Broec (GBS)
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst gegaan: maart 2010Uit dienst sinds: mei 2013 (3 jaar, 2 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Ries Bruijn is de raadsnestor in de gemeenteraad van Stede Broec.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2010 is lijstduwer Ries Bruijn met voorkeurstemmen gekozen.

Ries Bruijn was 28 jaar wethouder in de gemeente Stede Broec.

Mevr. Trude Buysman-Koopman

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter Onafhankelijke Partij (OP) (2014-2016)
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst gegaan: maart 2010Uit dienst sinds: juli 2016 (6 jaar, 4 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Trude Buijsman-Koopman (Onafhankelijke Partij) 150 voorkeurstemmen.

Dhr. Peter Cammaert

Functie: Waarnemend burgemeesterPolitiek: CDAIn dienst gegaan: januari 2010Uit dienst sinds: december 2010 (11 maanden in dienst geweest)
Aanverwant:2013 - heden Dhr. Peter Cammaert, Waarnemend burgemeester, CDA, gemeente Roermond1997 - 2009Dhr. Peter Cammaert, Burgemeester, CDA, gemeente Oldenzaal2003 - 2009Dhr. Peter Cammaert, Burgemeester, CDA, gemeente Velsen1993 - 1997Dhr. Peter Cammaert, Burgemeester, CDA, gemeente Simpelveld

Dhr. Piet Cramwinckel

Functie: BurgemeesterPolitiek: KVPIn dienst gegaan: januari 1947Uit dienst sinds: januari 1958 (11 jaar, 3 dagen in dienst geweest)
Toelichting: Burgemeester bij de voormalige gemeente Grootebroek.