Overheid in Noord-Holland

Gemeente Texel (Noord-Holland)

Pagina 1 van 8 (73 resultaten)

Dhr. A. Backer

Functie: RaadslidPolitiek: SDAPIn dienst gegaan: oktober 1945Uit dienst sinds: januari 1946 (3 maanden in dienst geweest)

Dhr. Martin Bakker

Functie: RaadslidPolitiek: SDAPIn dienst gegaan: januari 1946Uit dienst sinds: december 1946 (11 maanden in dienst geweest)

Dhr. Peter Bakker

Functie: WethouderPolitiek: GroenLinks Texel
Coalitie
In dienst gegaan: maart 2006Uit dienst sinds: maart 2010 (4 jaar, 1 dagen in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
In 1998 was Peter Bakker tevens wethouder.
Aanverwant:2012 - 2014Dhr. Peter Bakker, Raadslid, GroenLinks, gemeente Breda2012 - heden Dhr. Peter Bakker, Raadslid, GBK - Gemeente Belangen Koggenland, gemeente Koggenland2006 - 2014Dhr. Peter Bakker, Raadslid, PvdA Rijnwoude, gemeente Rijnwoude

Dhr. Klaas Barendregt

Functie: WethouderPolitiek: VVD Texel
Coalitie
In dienst gegaan: maart 1982Uit dienst sinds: november 1993 (11 jaar, 8 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Van 1978 tot 1990 was Klaas Barendregt lid van de gemeenteraad (raadslid).

Mevr. Tine Bays

Functie: RaadslidPolitiek: Texels BelangIn dienst gegaan: april 1984Uit dienst sinds: maart 1990 (5 jaar, 11 maanden in dienst geweest)

Dhr. Gerrit Berkelder

Functie: HoofdafdelingIn dienst sinds: april 2013 (4 jaar, 5 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Gerrit Berkelder is manager Leefomgeving in de gemeente Texel.
Aanverwant:2005 - 2010Dhr. Gerrit Berkelder, Wethouder, GroenLinks, gemeente Deventer

Dhr. Henk Beumkes

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA/PaktIn dienst gegaan: maart 1974Uit dienst sinds: maart 1986 (12 jaar, 3 dagen in dienst geweest)

Dhr. Kasse Beumkes

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA texelIn dienst gegaan: januari 1950Uit dienst sinds: maart 1958 (8 jaar, 2 maanden in dienst geweest)

Dhr. Fridtjof Blanken

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA/PaktIn dienst gegaan: maart 1970Uit dienst sinds: maart 1978 (8 jaar, 2 dagen in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Fridtjof Blanken is wethouder van 1979 tot 1982 (gemeente Texel).

Dhr. Don Boot

Functie: GemeentesecretarisIn dienst gegaan: juni 2013Uit dienst sinds: februari 2014 (8 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Don Boot is waarnemend gemeentesecretaris bij de gemeente Texel. Eerder was Don Boot afdelingshoofd Ontwikkeling en Projecten bij de gemeente Texel. Vanaf 2014 is Don Boot beleidsadviseur water, natuur en landschap.