Overheid in Noord-Holland

Gemeente Weesp (Noord-Holland)

Pagina 1 van 11 (108 resultaten)

Mevr. Marije Arah

Functie: GriffieIn dienst gegaan: november 2008Uit dienst sinds: januari 2009 (2 maanden in dienst geweest)
Aanverwant:2009 - 2010Mevr. Marije Arah, Griffier, gemeente Krimpen aan den IJssel2008 - 2009Mevr. Marije Arah, Griffie, gemeente Amstelveen

Mevr. Fatima Arraiss

Functie: RaadslidPolitiek: Weesper Stads Partij - WSP
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst gegaan: april 2014Uit dienst sinds: maart 2018 (3 jaar, 11 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Fatima Arraiss (WSP) 90 voorkeurstemmen.

Dhr. Bernard Bierwolf

Functie: RaadslidPolitiek: WSP
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: april 2014 (4 jaar, 6 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Bernard Bierwolf (WSP - Weesper Stads Partij) 72 voorkeurstemmen.

Dhr. Anneke Blommestein

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA WeespUit dienst sinds: maart 2010

Mevr. Anneke Blommestein

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: maart 2018 (6 maanden in dienst)

Dhr. Tim Booij

Functie: RaadslidPolitiek: WSP - WeespUit dienst sinds: maart 2010
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Tim Booij (WSP) 42 voorkeurstemmen.

Mevr. Tineke Booij-van Willigen

Functie: RaadslidPolitiek: Weesper Stads Partij
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst gegaan: november 2010Uit dienst sinds: maart 2014 (3 jaar, 4 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Tineke Booij is voorzitter van de politieke partij 'Weesper Stads Partij'.

In maart 2014 wordt Tineke Booij benoemd tot lid in de Orde van Oranje-Nassau. Op dat moment was Tineke Booij 14 jaar raadslid in de gemeente Weesp.
    
Van februari 2009 tot november 2010 was Tineke Booij - van Willigen wethouder (1e locoburgemeester) in Weesp. Van 2006 tot 2009 was Tineke Booij raadslid namens WSP.

Mevr. Lars Boom

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter WSP (2016-)
Lijsttrekker WSP (2018)
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: maart 2014 (4 jaar, 6 maanden in dienst)
Toelichting: Na de verkiezingen in 2018 is Lars Boom formateur bij het vormen van een nieuwe coalitie.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Lars Boom (WSP - Weesper Stads Partij) 189 voorkeurstemmen.

Dhr. Duncan Borst

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter PvdA (2014-2018)
Lijsttrekker PvdA (2014)
Coalitie, aantal zetels: 2
In dienst gegaan: maart 2014Uit dienst sinds: maart 2018 (4 jaar, 0 dag in dienst geweest)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Duncan Borst (PvdA) 512 voorkeurstemmen.

Mevr. Laura Bouwmeester

Functie: WethouderPolitiek: PvdAIn dienst gegaan: augustus 2008Uit dienst sinds: december 2008 (3 maanden in dienst geweest)
Toelichting: In 2008 valt de coalitie.