Overheid in Noord-Holland

Gemeente Zandvoort (Noord-Holland)

Pagina 1 van 9 (88 resultaten)

Dhr. Murk Aukema

Functie: WethouderPolitiek: PvdA
Coalitie
In dienst gegaan: maart 1986Uit dienst sinds: maart 1990 (4 jaar, 1 dagen in dienst geweest)
Toelichting: Tevens wethouder van 1972 tot 1982.

Van 1970 tot 1972 en van 1982 tot 1986 is Murk Aukema gemeenteraadslid.

Mevr. Willemijn Bakker-Groot

Functie: HoofdafdelingIn dienst gegaan: november 2009Uit dienst sinds: december 2014 (5 jaar, 1 maand in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Afdelingshoofd Maatschappelijke Zaken & Dienstverlening, gemeente Zandvoort.

Dhr. Koos Bartelds

Functie: GemeentesecretarisIn dienst gegaan: oktober 2014Uit dienst sinds: december 2014 (2 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Waarnemend gemeentesecretaris bij de gemeente Zandvoort.

Dhr. Virgil Bawits

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter GroenLinks
Oppositie, aantal zetels: 1
In dienst gegaan: maart 2010Uit dienst sinds: maart 2014 (4 jaar, 25 dagen in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Virgil Bawits is fractievoorzitter GroenLinks Zandvoort, gemeente Zandvoort.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2010 behaalde Virgil Bawits 327 voorkeurstemmen.


Dhr. Jan Beelen

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 2
In dienst gegaan: januari 2017Uit dienst sinds: maart 2018 (1 jaar, 2 maanden in dienst geweest)

Dhr. Frank Beijk

Functie: GemeentesecretarisIn dienst gegaan: januari 2008Uit dienst sinds: oktober 2014 (6 jaar, 9 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Frank Beijk is gemeentesecretaris van de gemeente Zandvoort. De gemeentesecretaris is de eerste adviseur van het college van B&W Zandvoort. Ook is Frank Beijk algemeen directeur van de ambtelijke organisatie.

Dhr. Joop Berendsen

Functie: WethouderPolitiek: OPZ
Oppositie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: juni 2018 (8 maanden in dienst)
Portefeuille: Accomodaties, Bedrijfsvoering, Bibliotheek, Sport, Burgerzaken, Vergunningen, Verkeer en Vervoer, OnderwijsToelichting: Coalitieperiode 2018-2022
Wethouder Joop Berendsen heeft in zijn portefeuille: Verkeer en Vervoer, Parkeren, beleid en vergunningen, Sport en accommodatiebeleid, Onderwijsbeleid/leerlingenvervoer en kinderopvang, Bibliotheek en Educatie, Werk en Inkomen, Werkgelegenheid re-integratie, Participatiewet ( incl. Paswerk), Bijzondere bijstand, Accommodatiebeleid en onderhoud gebouwen, Kwaliteit Dienstverlening, Burgerzaken, Facilitaire Zaken, Klachtenregeling en Bestuurlijke Vernieuwing ( burgerparticipatie).

Joop Berendsen is de 1e locoburgemeester.

Dhr. Joop Berendsen

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter OPZ (2017-2018)
Politiek leider OPZ
Oppositie, aantal zetels: 4
In dienst gegaan: december 2016Uit dienst sinds: juni 2018 (1 jaar, 5 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Joop Berendsen is raadslid voor de politieke partij 'Ouderen Partij Zandvoort (OPZ)'.

Dhr. Patrick Berg

Functie: RaadslidPolitiek: OPZ
Oppositie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: maart 2018 (10 maanden in dienst)

Dhr. Marten Bierman

Functie: WethouderPolitiek: Ouderen Partij Zandvoort (OPZ)
Coalitie
In dienst gegaan: maart 2006Uit dienst sinds: maart 2010 (4 jaar, 1 dagen in dienst geweest)